x-kom hosting

Kraken x52 240mm

dziobaczek
utworzono
utworzono

Witam kupiłem dzisiaj aio x52 240mm pomoże mi ktoś jak ustawić wentylatory bo chodzą na 2050 rpm i są strasznie głośne . Nie wiem czy tez dobrze je podłączyłem gdyz wentylatory połączyłęm ze sobą a kabel który wychodzi na 3pin podłączyłem do fan cpu 

Sławomir
komentarz
komentarz

Jeżeli są połączone kablem 3 pin to będą pracować z maksymalnymi obrotami.

dziobaczek
komentarz
komentarz

@Sławomir W sumie są tylko 2 blaszki we wtyczce i jedno jest puste . Ale już sobie poradziłem na mojej płycie MSI b550 Tomahawk  problemem było chyba podłączenie pod CPU fan gdy dałem jedno wejście dalej pod PUMP fan wszystko się unormowało i teraz mam 900 1000rpm w spoczynku tylko w biosie musiałem przełączyć na Auto . 

anioł2009
komentarz
komentarz

x52 ma możliwość regulacji obrotów

Screenshot_1.thumb.png.a031441a3d191471fa21959ecc0fde98.png

dziobaczek
komentarz
komentarz

@anioł2009 Tak widziałem w Biosie tą opcje ale jeżeli ją kliknę to wiatraki znowu wchodzą na 2000rpm i mimo ze sam chce ustawić krzywą to nie reagują na ręczną ingerencję jedynie funkcja auto uspokaja wentylki na ok. 900rpm i temp mam 40 do 45 przy dużo otwartych kart takich jak Yt . W Warzone 52 stopnie gdzie na freazer e 34 sports duo kolo 65 były wiec jakaś tam poprawa jest ; )

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.