x-kom hosting

Instalacja Windows

MarC_des
utworzono
utworzono

Witam,

chciałem zainstalować ponownie windows 7 home na swoim PC...

robiłem to już kilkukrotnie z płyty i zawsze się udawało. Obecnie ugrzązłem na pewnym etapie i nie mam jak z niego się wygrzebać, sam nie wiem czemu, ogolnie nie zależy mi na żadnych danych z dysku więc możemy formatować cały dysk jak chcemy - sytuacja wygląda następująco :

w BIOS setup ( przyciskiem DEL - wszedłem ) zmieniłem botowanie na CD-ROOM a nie HDD

odpalam system jest zapytanie czy ma botować z CD-ROOM - ale klawiatura nie reaguje ( po chwili system dalej się ładuje ) następnie odpala się okno wyboru WINDOWSA ( ponieważ mam dwa zainstalowane ) klawiatura również tu nie reaguje

przy ponownym odpalaniu systemu gdy kliknę F12 mogę wejść w boot menu i tam widnieje zaznaczone HDD - ale nie reaguje klawiatura i nie mogę zmienić na CD-ROOM

rezultat taki że system się odpala i dopiero gdy widzę pulpit - myszka i klawiatura działa , jak sformatować to lub usunąć i ustawić aby pokazało mi się okno instalacyjne Windowsa z możliwością fragmentacji wszystkich dysków i zainstalowania od nowa 1 Windowsa na HDD ?

Gawel
komentarz
komentarz

Może masz coś z napędem CD. Mozna by spróbować instalacji z USB. Tylko potrzeba obraz ISO systemu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.