x-kom hosting

Problem z płynnością myszy

Bakasuraaa
utworzono
utworzono

Cześć ogólnie gram w gry typu FPS w ostatnim czasie grałem cały czas na dpi 400 i 2sensitivity w cs:go wszystko spoko tylko że mysz tak jakby zwiększyła swoją płynność ruchu i nie wiem czym jest to spowodowane gdzie wykonując ruch od lewej do prawej na podkładce jest cały czas taki sam ogólnie owe problemy zaczęły się odkąd przerzuciłem się na logitecha g pro superlighta 
z początku miałem tak samo z tą myszką ale później nagle zwolniła i grałem tak przez 2 miesiące i wszystko git a teraz znowu te problemy wróciły :/

Anawa
komentarz
komentarz

W innych grach poza CS:GO jest tak samo... ?

Bakasuraaa
komentarz
komentarz

ogólnie wywnioskowałem że nie jest to spowodowane cs;go bo w pulpicie też jest przyśpieszona i akceleracja to nie jest bo mam wyłączoną jak i w csie jak i w windowsie

Anawa
komentarz
komentarz

Nie używasz jakiegoś programu od Logitech do obsługi myszki... ? Może to kwestia ustawień. Czasami też myszki mają przycisk do zmiany DPI i można nieświadomie kliknąć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.