x-kom hosting

Problem z karta sieciowa

GeT_pReSs
utworzono
utworzono

Witam mam mianowicie taki problem ze nagle zauwazylem ze na moim pcie nie wykorzystuje pelnej mocy internetu mianowicie wczesniej wszystko bylo okej i internet wynosil 600/100 po kablu a teraz jest niecale 100/100 gdzie na telefonie na wi fi lapie normalnie ~ 500/100

image.png.9cfbb73ce877c8b8d7713ccba5770f18.png

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. To znaczy kiedy wcześniej na PC było ok?

GeT_pReSs
komentarz
komentarz

od poczatku zalozenia nowego internetu bylo tak jak powinno i jakos ostatnio (2 dni temu) mnie podkusilo zeby sprawdzic internet i patrze a tam 95/95 i nie jest w stanie isc dalej nic w ruterze nie bylo zmieniane i kabel nadal ten sam moze cos poszlo w jakims update win badz antiwirus cos odwalił nie wiem zrobilem format i dalej to samo

Anawa
komentarz
komentarz

Jaki masz system operacyjny?

GeT_pReSs
komentarz
komentarz

Windows 11

Anawa
komentarz
komentarz

@gavron7 jak to widzisz?

olej3232
komentarz
komentarz

Na screen widać, że karta sieciowa zapięła się 100/100, większej prędkości nie uzyskasz. Zaczął bym od sprawdzenia kabla, być może jakaś żyła jest uszkodzona i połączenie zapina się na 4, nie na 8. Spróbuj też przeinstalować sterowniki do karty sieciowej, być może jakiś update win 11 coś zepsuł.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.