x-kom hosting

Aktualizacja windows 7 do 10 - czy to jeszcze możliwe?

strazak1983
utworzono
utworzono

Witam!

Mam laptopa ASUS K53SD z oryginalnym windowsem 7. Laptop ma procesor Core i3, 8GB RAM, grafika Geforce 610M 2GB. Chcę wymienić stary dysk HDD na SSD i zainstalować czystego Windowsa 10 bez klonowania starego dysku. Podobno nadal jest możliwość zainstalowania Windows 10 na kluczu Windows 7. Czy to faktycznie jest jeszcze możliwe? Czy na tak starym laptopie Windows 10 będzie chodził bez problemu i jak poradzić sobie ze ściągnięciem sterowników? Dodam jeszcze, że klucz do Windowsa jaki mam na  naklejce na obudowie nie zgadza się z odczytanym kluczem przez program ProduKey. Wynika to chyba z tego, że miałem wymieniany dysk twardy jeszcze na gwarancji przez serwis ASUS. W tym przypadku nie wiem który klucz użyć do aktywacji systemu: ten z naklejki, czy odczytany przez program z systemu?

Będę bardzo wdzięczny za wszelką podpowiedź. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.