x-kom hosting

Nowa myszka

Kavii
utworzono
utworzono

Siemka przychodzę do was z pytaniem ,czy polecacie jakąś myszkę tak do 150zł ?

Od jakiegoś czasu posiadam myszkę od steelseries rival 3 ale kilka dni temu lewy przycisk myszy zaczął się zacina i niektóre kliknięcia wyglądają tak jakbym trzymał przycisk a tego nie robię .

Czekam na odpowiedź . PS. Dobrze by było jak myszka fajnie leżała by w dłoni ,przyciski dodatkowe nie wymagane 

Sławomir
komentarz
  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Jeśli do tej pory korzystałeś z myszy symetrycznej, to przymierzyć możesz się jeszcze do Dream Machines DM1 SPC Gear LIX Plus lub jeśli masz małe dłonie to warto zerknąć na Razer Viper Mini

iSkuL
komentarz
komentarz

Mam DM1 FPS i jestem bardzo zadowolony z użytkowania. Fajnie trzyma się w ręku i tutaj polecam czarną, gdyż biała bardziej się palcuje, ale to jest moje osobiste zdanie.

Co do reszty to absolutnie nie mam się do czego przyczepić. Sensor jest naprawdę precyzyjny, a przełączniki mają fajne 0/1 działanie (są troszkę głośniejsze).

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.