x-kom hosting

problem z xmp

barteekxdd
utworzono
utworzono

Witam mam problem z xmp ponieważ gdy wchodze do biosu to tam gdzie powinno byc xmp to mam napisane not supported ale wiem ze moja plyta i ramy obsługują xmp i teraz nie wiem co zrobic moje ramy to g skill aegis 3000 mhz  x2  a plyta to msi h310m pro d  i przez to ze nie moge wlaczyc xmp moje ramy chodza z 2133 mhz zamiast 2666mhz jakby ktoś wiedzial o co chodzi to prosze o pomoc :)

mariusz198301
komentarz
komentarz

Byś musiał pewnie te kości ręcznie ustawić na 2666mhz bo profil xmp pewnie chce ustawić na 3000mhz a płyta obsługuje tylko 2666mhz.

barteekxdd
komentarz
komentarz

znaczy ogólnie jak ustawiam np z tej opcji memory try it na 2666 to podczas gry w jakimś momencie zwiesza mi komputer i musze reset i zmienic znowu na 2133 mhz a ręcznie nie wiem jak tam ustawic te napiecia itp 

mariusz198301
komentarz
komentarz

A patrzałeś w zakładce overclocking czy jest włączony profil xmp bo tam możesz mieć wyłączony.

barteekxdd
komentarz
komentarz

nawet nie ma tam czegoś takiego jak xmp jest tylko ten memory try it który włączałem 

mariusz198301
komentarz
komentarz

Może być tak że memory try it zaduże napięcia podaję.

festerek
komentarz
komentarz

Spróbuj się skontaktować z producentem.

barteekxdd
komentarz
komentarz

sam juz nie wiem co mam robic XD moze po prostu będę grał na tym 2133 i tyle ;v

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.