x-kom hosting

Wartość tabletu Chuwi hi9 air

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: anioł2009 ,
Mario1988
utworzono
utworzono

Witam, po miesiącu użytkowania tablet wyłączył się i przestał działać. Po wizycie w dwóch serwisach usłyszałem że "coś" z płytą główną i nie naprawią. Tablet wygląda jak nowy, zero śladów użytkowania, wyświetlacz cały, dotyk pewnie też działa. I teraz moje pytanie czy mimo że nie idzie go włączyć ma jakąś wartość? 

gavron7
komentarz
komentarz

Każdy towar jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego dać.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Mario1988
komentarz
komentarz

@gavron7 może zainteresowany kupnem?

  • Rekomendowana odpowiedź
anioł2009
komentarz
komentarz

W takim wypadku to nie jest nic warte... Skoro serwisy nie podjely sie naprawy to znaczy ze albo cpu albo chipset na mobo jest uwalony a to najdroższe komponenty w tym przypadku.

 

Moze sprzedaj na czesci ( wyswietlacz z dotykiem ) jesli jestes pewny ze jest sprawny. Odzyskasz ze 150zl.

Mario1988
komentarz
komentarz

@anioł2009 dzięki za odpowiedź, o to mi chodziło czy jest możliwość odzyskania choć części strąconych pieniędzy za komponenty.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.