x-kom hosting

Update windowsa Powazny problem

kindybalek
utworzono
utworzono

witam wszystkich posiadam Windowsa 10 w wersji DEV 21390.2025 potrzebuje zrobic update do wersji 21h1 lub 21h2 jednak po próbie aktualizacji w systemie jest możliwość wgrania tylko windowsa 11 na kanałach beta i relese previev channel.Na kanale Dev napisane jest ze wszystko jest aktualne. Niestety mój sprzęt nie spełnia wymagań Windowsa 11.Dodam ze jeśli jest jakiś sposób aby zrobić potrzebna mi aktualizacje chciałbym zachować wszystkie pliki i dane itp znaczy sie nic nie stracic.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Wydaje mi się, że dostępne jest tylko to co jest w Dev Channel... czyli masz aktualną wersję. BTW, czytam, że jest to wersja dla "Windows Insiderów", więc niejako testerów... Pozostaje reinstalacja systemu bez utraty danych jeżeli chcesz mieć wersję 21h1 lub 21h2.

kindybalek
komentarz
komentarz

Jak wykonać taka reinstalacje  do 21h1 lub 21h2 bez utraty danych?

Anawa
komentarz
komentarz

Płyta / pendrive z Win 10 i wybór odpowiedniej opcji po uruchomieniu komputera.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.