x-kom hosting

Problemy z zapisywaniem gier przy aktywnym windows defender po aktualizacji

Adi666
utworzono
utworzono

Witam,

jak w temacie, problem zaczął się jakoś późną jesienią (Listopad?) po jednej z aktualizacji. Defender świecił na żółto przy kontroli aplikacji żeby coś tam włączyć dodatkowo. Niektóre gry mają problem z zapisywaniem swojego stanu. Piszę niektóre, ponieważ od kiedy problem się zaczął grałem jedynie w Mass Effect (1,2,3) i Kingdom Hearts 3. O ile w przypadku tej drugiej dostaję error, to w ME mam status zapisywanie i dopiero się orientuję co jest grane jak wezmę opcję "Wczytaj". 

Problem zdaje się nie występować za każdym razem, tak 50/50.

Co ciekawe kiedy wyłączę suwakami opcje bezpieczeństwa defendera i kontroli aplikacji. Można wrócić do gry i zapisać. Jest to dosyć upierdliwe, a nie wszystkie gry lubią się alt-tabować do pulpitu w trakcie działania.

Windows 10 oryginalny.

Mogę wyłączyć kontrolę aplikacji w Defenderze, tylko to raczej pozbawienie się zabezpieczeń na własne życzenie. Może ktoś miał podobny przypadek?

Gawel
komentarz
komentarz

Chodzi o to 

 

Screenshot_3.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.