x-kom hosting

7300GT + LG 775FT problem z obrazem

d4nny
utworzono
utworzono

Witam, pzred chwilą złożyłem nowego kompa, wszystko śmiga procz grafiki, rozdzielczość 640x480

jakość 4bity, odświeżanie 1Hz, zainstalowalem stery do swego LG, stery do 7300GT, forceware też, dx 9.0c i nic. Nadal to samo. Tuż po instalacji systemu grafa byla taka jak zawsze po formacje, rozdzialka 800x600 kolory tez ok. Problem powstal jak zainstalowalem stery ForceWare a teraz nawet nie da sie ich odinstalowac. Karta jest Gainward'a nie mam do niej plytki. Płyta glówna Asus A8N-SLI SE z biosem od Premium. Prosze o pomoc, ja już nie mam sił.

Machur
komentarz
komentarz

jakto moze sie nie dac ich usunac? wybierz we wlasciwosciach mojego komputera, menedzer urzadzen i tam wybierz karta graficzna, prawym na to i usun. Restart, instalujesz inne sterowniki i powinno smigac. Sprobuj.

d4nny
komentarz
komentarz

jak zwykle, nie zainstaluje wszystkiego do końca i chce aby było ok. Te cyrki ze sterownikami to przez brak SP2 już jest ok, dzięki za odpowiedź

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.