x-kom hosting

Pomocy ktoś mi się włamał na konto

kefik
utworzono
utworzono

Co mam zrobić szybko bo to jest konto że szkoły i nie było by kolorowo jakby coś wyszło 

received_951025872218797.webp

received_645941023145329.webp

  • Haha 1

Gość
komentarz
komentarz

Łojej! Aleś narozrabiał!

400$ to około 1707,32zł, pewnie tyle nie masz :(

 

Jedyny sposób aby się tego pozbyć to (musisz robić po kolei bo inaczej się nie uda):

1. sciągasz to: 

6aafaee4-9855-11e5-91bc-ae2a227c00b6.jpg

2. kopiujesz plik 1708 razy

3. w odpowiedzi zwrotnej wklejasz im te skopiowanie pliki

 

Mogeto
komentarz
komentarz

Z tymi dolarami to fajny pomysł, a tak na poważnie, to trafiłeś na bota który wysyła masowo emaile i szuka jeleni którzy się nabiorą i wpłacą kasę.

  • Dobra wypowiedź 1
kefik
komentarz
komentarz

@Mogeto czyli nic nic nikomu nie wyślę bo to na całą szkołę poszło no i nie było fajnie ?

Gość
komentarz
komentarz
[mention=70933]Mogeto[/mention] czyli nic nic nikomu nie wyślę bo to na całą szkołę poszło no i nie było fajnie ?
Tego pewności nie masz

Ale to nieźle się brandzlowales przed kompem skoro taki popłoch

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

kefik
komentarz
komentarz (edytowane)

@gavron7 będę musiał to zgłosić do facetki z informatyki.  Nie branzowalem pewnie trojan jakiś chyba

  • Co? 1
Gość
komentarz
komentarz
[mention=239460]gavron7[/mention] będę musiał to zgłosić do facetki z informatyki.  Nie branzowalem pewnie trojan jakiś chyba
Żaden trojan. Człowieku co będziesz zgłaszać? Takie maile są rozsyłane od co najmniej 7 lat a Ty się obudziłeś...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Gawel
komentarz
komentarz
Dnia 3.03.2022 o 08:16, gavron7 napisał:

Ale to nieźle się brandzlowales przed kompem skoro taki popłoch emoji14.png

Jeszcze wszystko przed nim, dostanie info że go nagrali jak się dotykał.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.