x-kom hosting

Myszka do 220zl

dziobaczek
utworzono
utworzono

Witam poleci ktoś jakąś myszkę do 220zl obecnie posiadam logitech g502 i zastanawiam się nad kupnem takiej samej czy może lepiej wybrać jakiś inny model? W obecnej sytuacji moja ma problem z klikiem podczas gier nie raz, nie reaguje na klik trzeba kilka razy klikać najpierw prawy przycisk teraz lewy zaczął..

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Wybór myszy to dość indywidualna kwestia i możemy Ci tu jedynie podrzucić jakąś alternatywę o podobnym kształcie dla obecnego Logitecha G502, ale na nieco lepszych przełącznikach. 

Pierwsza opcja ode mnie, to Razer DeathAdder V2 na optycznych przełącznikach, w których dwuklik nie występuje. Bryła jest wyprofilowana pod prawą dłoń tak jak miało to miejsce w G502. Jest znacznie lżejsza względem Logitecha. 

Druga, ultralekka propozycja od Gloriusa, czyli Model D. Typowa piórkowa myszka z charakterystyczną strukturą plastra miodu. Kształt również ścięty pod prawą dłoń. Przełączniki Omron, które są w tej myszce nie mają problemów z dwuklikiem. 

 

iSkuL
komentarz
komentarz

Hej,

Ja natomiast polecam sprawdzić taką mysz:

DM4 Evo S

Ma przełączniki od kailh oraz sensor PixArt 3370. Ma podobny kształt do Dearhaddera, ale moim zdaniem wygrywa z nim podświetleniem i ceną.

Myszka jest też dostępna w sklepie x-kom.

dziobaczek
komentarz
komentarz

Dzieki Panowie , jakoś nie przemawiają do mnie wiec zamówię po raz kolejny g502 bo jednak dobra robotę robiła . ; )

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.