x-kom hosting

Tablet (lub inne urządzenie) do robienia odręcznych notatek [cena bez znaczenia]

Jeling
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć,

 

często biorę udział w różnego rodzaju spotkaniach, kiedy muszę/chcę coś zanotować. Czasem jest mi wygodnie notować coś bezpośrednio na komputerze, a czasem nie. Wtedy biorę kartkę i na szybko notuję. W ten sposób marnuję jednak sporo papieru, a potem dodatkowo tracę czas na przepisywanie tego do wersji elektronicznej (i często muszę szukać czegoś po różnych kartkach).

 

Dlatego szukam urządzenia, na którym mógłbym pisać jak na papierze. W ideale takie notatki (pismo odręczne) jest przekształcane na wersję drukowaną i łatwo takie notatki mogę sobie potem organizować. Chciałbym, żeby takie notatki łatwo potem było przesłać w inne miejsce (komputer działający na Windowsie). I jeśli mógłbym w notatkach dodawać sobie jakieś proste rysunki/szkice, byłoby super.

 

Cena nie ma bardzo dużego znaczenia. Czy ktoś ma może jakieś doświadczenie z tabletami albo innymi urządzeniami, które mogłyby tu pomóc?

Edytowane przez Jeling
  • 8 miesięcy później...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.