x-kom hosting

Który monitor LCD 17" warto kupić

kid
utworzono
utworzono

pozdr

Chce kupić monitor LCD i zastanawiam się nad 17"-kami,

monitor miał by być do zastosowań domowo-biurowych(filmy, net , pakiet biurowy, itp)

co sadzicie o tych 17"

Benq 17" LCD E700 (5ms, DVI, głośniki)

Benq 17" LCD G700 (5ms, DVI, )

Belinea 17" LCD 101728 (5ms, DVI, głośniki)

kosztują do 500zł ale nie wiem czy to dobry wybór.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Czemu akurat 17''? Niewiele droższe są monitory 19'', 17-tek nie opłaca już się kupować. Polecam np. Samsunga 931BW

kid
komentarz
komentarz

dlaczego nie opłaca się 17" kupować???

BlackRaven
komentarz
komentarz

Bo są niewiele tańsze od monitorów 19 calowych, a komfort pracy na 19'' jest o wiele większy.

sword
komentarz
komentarz

Zgadzam się 17 to już przezytek biez 19 jakąś jak chcesz tanią i dobrą to np. LG W1952TQ ładna jakośc obrazu i spoko cena a wogóle ile chcesz wydac na monitor bo może sie nawet 22 znajdzie jakieś rozsądne ??

Walkman
komentarz
komentarz

napisał , ze do 500zl , ale myśle że tą 100zl do 931bw może dołożyć (moje podejrzenia) no więc rób jak chcesz , ale 19 to już inny wymiar i to panorama :)

// ort.

// naekana

Kwasek
komentarz
komentarz

sam osobiście korzystam z Samsung SyncMaster 931BW i jestem BARDZO zadowolony . 0 bad pixeli , łatwe zainstalowanie sterowników i dodatkowe programy do łatwiejszego ustawienia kolorów i kontrastu dla siebie . jeden minus brak ruchomej nóżki =/

EDIT

i DVI :D

Weacky
komentarz
komentarz

a ja polecę Ci LG L192WS

Również bardzo dobry monitor. Posiada bardzo dużo pozytywnych opinii.

Kwasek
komentarz
komentarz

Ale ten LG nie ma złącza DVI.

d4nny
komentarz
komentarz

ja napisze tak: nie bierz tylko monitora z wbudowanymi głośnikami a co do marki to LG polecam ma większe doświadczenie niż te szajsy Samsungi. Żeby nie bylo, że bezpodstawnie krytykuje monitory LCD Samsung to napisze, że byłem w naprawie ze swoim kineskopowym LG ( zasilacz, co jakiś czas pada ) to koleś powiedział, że Samsungów nie warto prawić bo są części które są dostepne tylko u producenta i kosztują tyle co polowa monitora ( i nie chodzi mi tu o rozlaną matryce ) a kolo sie zna bo prawi wszystko bez problemu no i ma renome.

wojt2
komentarz
komentarz
ja napisze tak: nie bierz tylko monitora z wbudowanymi głośnikami a co do marki to LG polecam ma większe doświadczenie niż te szajsy Samsungi. Żeby nie bylo, że bezpodstawnie krytykuje monitory LCD Samsung to napisze, że byłem w naprawie ze swoim kineskopowym LG ( zasilacz, co jakiś czas pada ) to koleś powiedział, że Samsungów nie warto prawić bo są części które są dostepne tylko u producenta i kosztują tyle co polowa monitora ( i nie chodzi mi tu o rozlaną matryce ) a kolo sie zna bo prawi wszystko bez problemu no i ma renome.

A może gościu zna się na wszystkim oprócz monitorów. Samsungi nie są takie złe.

Co do tematu, to radzę wziąć 19", mam 17"Benq FP767-12 i jest trochę mały.

sword
komentarz
komentarz

sorki nie zauważyłem jak chcesz panorame to LG W1942S jak nie to LG L1954SM. W Lg masz dobrą gwarancję bo dostajesz zwykła na 3 lata i 30 dni na bad i sub pixele.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.