x-kom hosting

Skrót na pasku zadań

raf90now
utworzono
utworzono

Dzien dobry,

 

Wczoraj zrobilem format systemu i np skrot kalkulatora na pasku zadan dziala inaczej, na 1 screenie jest sam skrot, na 2 screenie jest uruchomiony kalkulator i automatycznie skrot znika kiedy jest uruchomiony, wiem ze moze to dzialac inaczej bo wczesniej tak mialem. Wie ktos co zrobic zeby po uruchomieniu kalkulatora skrot byl ciagle bez zmian?

2022-02-22 09_05_09-.png

2022-02-22 09_05_17-.png

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Może sprawdź w ustawieniach paska zadań.

raf90now
komentarz
komentarz

Sprawdzalem, nic tam o tym nie ma

Anawa
komentarz
komentarz

Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jeżeli się mylę, ale w Windows 10 nie kojarzę, żeby była taka możliwość... po kliknięciu na ikonę w pasku zadań otwiera się aplikacja i ta ikona scala się z widokiem otwartej aplikacji. Może jakiś zewnętrzny program może to zmodyfikować... ? Na pewno w Windows 7 działało to tak, jak opisujesz.

raf90now
komentarz
komentarz

no ja wlasnie zrobilem formata wczoraj i wczesniej tak nie bylo, nic sie nie scalało, kalkulator sie odpalal a skrot dalej pozostawal

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.