x-kom hosting

Buczenie w słuchawkach po podłączeniu do komputera

nolimiciu1
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam napotkał mnie dziś taki problem: 

Na początku mikrofon z nieznanego powodu przestał działać, jest wykrywany ale nie wykrywa dźwięku. Uruchomiłem ponownie komputer i nagle zaczęły buczeć głośno słuchawki, myślałem że to wina mikrofonu ale po odłączeniu jego nic to nie daje. Słuchawki buczą odrazu po podłączeniu do komputera . Dodam jeszcze że podłączałem inne słuchawki i problem jest ten sam 

Proszę o porady co mogę w takiej chwili zrobić.

 

 

 

 

Gawel
komentarz
komentarz

PC podłączony po listwę, czy do bezpośrednio do gniazda ?. Instalacja uziemniona ?  

nolimiciu1
komentarz
komentarz

@Gawel Zasilacz podpięty do gniazdka, dodam że wczoraj naprawiłem ten błąd, odłączyłem zasilacz z gniazdka i podłączyłem do innego i działało. Ale dzisiaj ten sam problem 

@Gawel wczoraj podłączyłem do listwy i zaczęło działać ale dzisiaj o tej samej godzinie ten sam problem , buczenie podpinałem  do paru gniazdek i nic nie działa 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.