x-kom hosting

Myszka do gier FPS / League of Legends (250zł)

arraktur
utworzono
utworzono

Cześć, 

szukam myszki do gier, głównie FPS (Hunt Showdown, CSGO), czasem LoL. Budżet ok. 250 zł.

W tej chwili posiadam a4tech A90, chciałbym coś w podobnym kształcie. Kiedyś miałem DM1 pro, ale nie leży mi jej kształt. Podkładkę mam Genesis m12.

Będę wdzięczny za jakieś propozycje.

Pozdrawiam

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

Jeśli patrzę na odpowiedni model A4Techa, to jest od profilowany pod prawą dłoń, może dlatego symetryczna myszka nie przypadła Ci do gustu. 

Zerknij sobie na DeathAddera V2, który jest już na optycznych przełącznikach, które nie mają problemu z dwuklikiem, jak poprzednie generacje miały to w zwyczaju. 
Kształt myszy jest mocno zbliżony do tego, co masz teraz, ale jakościowo to liga wyżej. 

arraktur
komentarz
komentarz

Hej, faktycznie wygląda bardzo podobnie, jak tylko uda mi się gdzieś dorwać tak żeby móc na żywo dotknąć i wypróbować to pewnie kupię. Dzięki za odpowiedź! :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.