x-kom hosting

Podłączenie mikrofonu i słuchawek z USB przez AUX

Piotrekf14
utworzono
utworzono

Jestem nowy i zielony w tym temacie a chce podłączyć mikrofon i słuchawki z wyjściem USB przez wejście AUX. Czy są do tego jakieś konwertery?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Słuchawki mają wejście a nie wyjście. W Twoim przypadku jest to poprosru gniazdo lub wtyczka USB.

Generalnie nie podłączysz w ten sposób.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 


Tj musiałbyś zastosować konwerter DAC+ADC. A jest to bez sensu bo sygnał z mikrofonu (analogowy) jest konwertowany w ADC na sygnał cyfrowy, po czym zamieniasz go znowu przy pomocy DAC i podajesz na wejście analogowe.
W drugą stronę z kompa masz na AUX analog, który chcesz skonwertować na cyfrę, która słuchawki skonwertuja na analog i występują glosnik

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
 


Więc masło maślane. Da się tylko po co? I do tego jeszcze opóźnienia.... :(
 

 

W skrócie wyglądałoby to tak:

słuchawki (w środku jest DAC) <- USB <- ADC (ten Twój) <- jack <- komputer (w środku jest DAC)

mikrofon (w środku jest ADC) -> USB -> DAC (ten Twój) -> jack -> komputer (w środku jest ADC)


 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.