x-kom hosting

Karta dźwiękowa do PC

talas
utworzono
utworzono (edytowane)

Jak w temacie poszukuje dobrej karty dźwiękowej do mojego PC (części podeśle w załączniku) 

przeznaczenie to gierki i muzyka 

podeślijcie tez jakieś dobre słuchawki (obecnie posiadam steelseries arctis 3)

Dzieki ❤️

35C6E6A6-790F-4249-A883-B5894495DF9D.jpeg

Sadek230
komentarz
komentarz

Posiadam Creative Sound BlasterX G5 i BEYERDYNAMIC DT 770 PRO i jestem mega zadowolony.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Kwestia taka, jaki masz budżet na słuchawki i kartę? 
Sam niedawno poszukiwałem karty dźwiękowej, bo mój 8 letni Sound Blaster wyzionął ducha. Osobiście zakupiłem używanego Soudblastera G6 i jestem pozytywnie zaskoczony. Ja używam go do Beats Studio oraz Z623. Bardzo rozbudowany equalizer, plus też taki, że karta ma swoje profile - pod głośniki mam zupełnie inne ustawienia EQ niż pod słuchawki i to jest dla mnie spory plus, że nie muszę za każdym razem ich na nowo ustawiać. Z nowych kart, możesz sobie jeszcze zerknąć na FiiO E10K Olympus 2. Chyba jedna z bardziej popularnych propozycji do +/- 300 zł, a tutaj recenzja :)https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-daca-fiio-e10k-olympus-2/

Gość
komentarz
komentarz

Ja ostatnio kupiłem Lynx AES16e i Lynx Studio E44 :) Ale to chyba nie o to chodzi :P

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.