x-kom hosting

Edytowanie pliku - czy jak edytuje plik to jest to widoczne u drugiej osoby?

Maciek9129
utworzono
utworzono

Cześć ! Mam pytanie odnośnie edytacji pliku.Wczoraj wysłałem bardzo ważny plik niestety był z błędami. Czy jeśli ten plik poprawię u siebie i zaktualizuję to czy aktualizacja jest widoczna u tej osoby?( czy jeśli osoba pobrała ten plik już wcześniej to nic z tego?) z góry dzięki za odpowiedz (plik był w wordzie)  

gavron7
komentarz
komentarz

A czy jeżeli pożyczysz mi 20zł, to jeśli wpadniesz na pomysł że wszystko co masz w portfelu zamienisz na bilon to w moim portfelu się też wymieni?

 

Jeśli plik jest na np dysku google i dałeś tej osobie dostęp/link to tak. Będzie tak jak chcesz. 

Powiedz mi jeszcze CZEMU W TYM TEMACIE NAPISAŁEŚ!!!?!?!?!?!?!?!

 

JAKI TO MA ZWIĄZEK Z INTERNETEM CZY TYM BARDZIEJ PRZEGLĄDARKAMI/PROGRAMAMI INTERNETOWYMI?!?!?!

  • Dobra wypowiedź 1
Anawa
komentarz
komentarz

Musisz jeszcze raz wysłać zedytowany plik (zakładając, że wysyłałeś plik w formie załączniku do wiadomości e-mail).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.