x-kom hosting

Pingi w grze csgo

Finalizje
utworzono
utworzono

Witam koledzy mam takie pytanie borykam się od 2 tygodni z pingami w csgo. Pisałem do play ale u nich jest dobrze. W grze mam tak ze mam 60-80, a czasami skacze do 250-300. Przedtem miałem modem huawei E5573C ale myślę może modem jest cos już za stary do tego spuchła mi bateria wiec kupiłem ZTE. Pewnie będziecie mnie hejtować ze internet mobilny nie jest do gier ale przedtem miałem ms 60-80max ale nie było skoków pingu. 

 

1. Operator Play 

2. Internet mobiny

3.Modem ZTE MF 971R

4. Jaki jest Twój sprzęt (router/switch/ap/k.sieciowa w komputerze)

5. Łączysz się po kablu USB

6. Problem zauważyłem w grze, a także czasami odczuwam jak oglądam YT i sie film buforuje.

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

7.jpg

gavron7
komentarz
komentarz (edytowane)

 

35 minut temu, Finalizje napisał:

Pisałem do play ale u nich jest dobrze.

dobry tekst... to tak jakbyś przed wyjazdem zadzwonił do nadzorcy autostrady i zapytał czy działa autostrada, w odpowiedzi usłyszał - tak, działa. Ale już nie zapytałeś się czy wszystkie bramki mają sprawne, w związku z czym musisz teraz stać 3h bo tylko jedna bramka wyjazdowa działa...

 

35 minut temu, Finalizje napisał:

ale przedtem miałem ms 60-80max ale nie było skoków pingu.

A "wcześniej" było tyle samo ludzi na BTSie? Łączyłeś się do tego samego BTSa? Używałeś takich samych pasm? Taka sama pogoda? Tyle i takie same przeszkody po drodze?

 

 

35 minut temu, Finalizje napisał:

Pewnie będziecie mnie hejtować ze internet mobilny nie jest do gier

A czy to jest "hejtowanie za granie na GSMach"? :)

 

 

Finalizje
komentarz
komentarz

czyli nic sie z tym nie da zrobić ?

gavron7
komentarz
komentarz

Jedyną opcją (pewną) jest zmiana dostawcy na normalnego kablowego jakiegokolwiek.

 

Jak nie chcesz/nie możesz to albo możesz próbować kombinować z różnymi sprzętami (modemy, anteny, kombinatoryka) - ale nawet jak pomoże to nie wiadomo czy na 5 minut czy na rok albo "nauczyć się z tym żyć"... :(

 

PS. Nawet na tych Twoich screenach widać że masz problem z wyjściem poza swój router....

 

ps2. wyłącz jeszcze ipv6, na pewno nie zaszkodzi a może pomóc (chociaż na moment)

  • Dobra wypowiedź 1
Finalizje
komentarz
komentarz

A gdzie to ipv6 wyłączyć?:-)

toska78
komentarz
komentarz (edytowane)

We właściwościach połączenia sieciowego (Panel Sterowania -> Centrum sieci i udostępniania -> Zmień ustawienia karty sieciowej -> PPM na połączenie sieciowe (Ethernet 8 u Ciebie)  i klik na Właściwości).

gavron7
komentarz
komentarz

Jakbyś czytał i wypełnił poprawnie ankietę to byś wiedział. Bo tam jest napisane

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Finalizje
komentarz
komentarz

@gavron7

 PS. Nawet na tych Twoich screenach widać że masz problem z wyjściem poza swój router.... mam to rozumieć, że z modemem jest coś nie tak czy u operatora? nie znam się wiem pytam 

gavron7
komentarz
komentarz

A czy ja powiedziałem że masz coś nie tak? Wszystko pracuje tak jak powinno. To fizyka, z którą nie wygrasz, czego oczekujesz?? Napisałem Ci kilka pytań i jakoś nie odpowiedziałeś bo nie umiesz, nie masz takich informacji nawet. Oczekujesz cudów od fal radiowych...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Finalizje
komentarz
komentarz

@gavron7 przepraszam jak Cię uraziłem czytałem to zanim dodałem post jak coś pominąłem to przepraszam nie znam się aż tak dobrze na tym trochę mnie to dziwi bo przez 4 lata było wszystko dobrze no ale widocznie czas na zmiany i światłowód ;)

gavron7
komentarz
komentarz

Mnie nie uraziles, poprosru jesteś z pokolenia co czyta bez zrozumienia i zastanowienia nad tematem.
Niestety to się poszerza i z rocznika na rocznik jest coraz gorzej. Ja startuje do ludzi z takimi tekstami jak do Ciebie bo uwierz mi, jest to bardzo drażniące i to na każdym możliwym kroku, bo w prawie każdym poście jest takie zachowanie ludzi :(

Tak czy siak wracając do tematu, działa wszystko tak jak należy. Wyżej napisałem co ewentualnie możesz zrobić ale czy pomoże tego nawet operator GSM Ci nie powie bo za dużo zmiennych nie zależnych od ani Ciebie ani jego

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Finalizje
komentarz
komentarz

a powiedz mi jak sprawdzam speetestem to mam te 40-50ms, a w grze skoki do 60-80 skacze do 300 to mnie trochę dziwi ale pewnie jak bym zrobił speedtesta to tez pewnie by juz nie było 40-50ms tylko 200ms.

gavron7
komentarz
komentarz

Powiedz mi jedna rzecz... Zastanów się logicznie...

Ty mi mówisz "przejadę autem w teni spowrotem w ciągu 50minut". A ja Ci powiem "przejadę autem w te i spowrotem w ciągu 20minit"...
Czego tu brakuje???



Trasy!




Speed test robi sobie test do swoich serwerów, a gra ma swoje! Musiałbyś zrobić test do serwerów gry wtedy wyniki mógłbyś porównywać.

Mało tego - zrób sobie krótki test - w speedtescie zmień serwer na jakiś inny? I co? Wyniki też są inne. Dlaczego? Bo właśnie trasa się zmienia, w jednym przypadku nieznacznie lub może być nawet taka sama ale w innych zupełnie jest inna...


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka



Podoba mi się że chcesz zrozumieć dlaczego tak się dzieje. Jak na dzisiejsze czasy to zadkosc...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Finalizje
komentarz
komentarz

@gavron7Dzieki za pomoc koledzy temat można zamknąć ;) 

 @toska78

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.