x-kom hosting

Mam problem z internetem

franektm
utworzono
utworzono

Jest tak że internet mam 750mb/s pobieranie 40mb/s ruter stoi w salonie na dole ja mam pokój na górze i internet mam przez wzmaczniacz internetu wifi mesh na speed test wychodzi mi 190-200mb/s pobieranie 35mb/s ale jak pobieram gry na steam czy epic games to wychodzi 3-5mb/s pobierania o co chodzi ? może ktoś pomóc ?

Gość
komentarz
komentarz

Jak zachowasz jednostki to samo się rozwiąże

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

A poza tym jaki ma to związek z przeglądarkami???

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc później...
olej3232
komentarz
komentarz

Troszkę wyjaśnię.

SpeedTest pokazuje dane w Mb - megabitach, steam w MB - megabajtach. 8 Mb to jeden MB (zwróć uwagę na jednostki Mb i MB). Jeśli łącze masz 750 Mb, to powinieneś zbliżone wartości uzyskać na SpeedTest, co daje około 90 MB. Steam czy Epic nie są miarodajnymi aplikacjami, są ograniczone własnymi transferami, szybkością dysku w twoim PC (dane które pobierasz muszą zostać rozpakowane). Myślę, że w Twoim przypadku problemem będzie połączenie WiFi, być może to słaby router, gruby strop lub solidne zbrojenie.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.