x-kom hosting

Aktualizacja Windows 10 z ver 19h do 21h

marlowe27
utworzono
utworzono (edytowane)

Próbowałem już instalacji z wsusoffline.net, MediaCreationTool, jak i tradycyjnie przez wymuszony update Windows, i za każdym razem aktualizacja w okolicy 25% kończy sie niepowodzeniem, następuje cofanie zmian i przywracana jest wersja 19h, po czym, windows znów męczy ze musi być aktualizacja i sytuacja się powtarza. Myślę że nie jest to wina komputera, bo sprawa ma miejsce u mnie w pracy gdzie jest 6 sztuk kompów z windows 10 w ver.19h i żaden z nich nie chce się zaktualizować do ver 21h. 

 

Macie jakiś pomysł jak tego Windowsa zaktualizować, bo to męczenie ciągłe i próby wymuszonej aktualizacji i cofanie ich jest męczące w codziennej pracy

Gawel
komentarz
komentarz

Że się tak zapytam jesteś administratorem tego komputera, bo piszesz że to w pracy ? 

marlowe27
komentarz
komentarz

tak, na wszystkich jest admin

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.