x-kom hosting

Router TP Link M7450 i tryb czuwania

Piotr Savage
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Zakupiłem ostatnio router na karte sim  tp link m 7450. Wg opisu powinien trzymac na bateri na czuwaniu.... bagatela 900 godzin . Wiem że to abstrakcja ale niech trzyma chociaż 100 godzin. Niestety trzymał zaledwie 20 -25 godzin i to bez używania internetu 

Wymieniłem na nowy. Może to wina baterii. A jak nie?

Może coś robię źle?

Jak go ustawić?

Czy ktoś ma taki router?

Proszę o pomoc

 

 

Gość
komentarz
komentarz

Pozwól że Cię zacytuję:

Godzinę temu, Piotr Savage napisał:

Wg opisu powinien trzymac na bateri na czuwaniu....

 

Godzinę temu, Piotr Savage napisał:

Niestety trzymał zaledwie 20 -25 godzin

 

Godzinę temu, Piotr Savage napisał:

i to bez używania internetu 

że co?!!?!?!?!?!?

 

A w jaki sposób na czuwaniu miałby używać internetu?!?!?!? Pewnie go nie wyłączyłeś w stan czuwania tylko bidak dawał Ci neta pełną mocą 25h?!

 

 

Anawa
komentarz
komentarz

Tak jak @gavron7 napisał: pewnie urządzenie korzystało z internetu, a sam stan czuwania - zgodnie z instrukcją - dotyczy wykrywania wi-fi. Jak miałeś połączenie z routerem to nie był on w stanie czuwania.

Cytuj

Jeżeli przez 10 minut żadne urządzenie bezprzewodowe nie połączy się z hotspotem, wykrywanie Wi-fi zostanie wyłączone, zmniejszając zużycie energii. Naciśnij przycisk zasilania, aby połączenia bezprzewodowe były znów dostępne.

Piotr Savage
komentarz
komentarz

@Anawa to kiedy nie używam routera to mam  wyłączyć?

Bo teraz trochę się zakręciłem

Przy dłuższym naciśnięciu przycisk power on się wyłączy.

To jest stan czuwania?

 Kiedy jest nie używany i włączony i kiedy nie korzystam z sieci?

Bo moim zdaniem stan czuwania to jak w telewizorem,  pali się dioda i to jest stan czuwania.

A w ruterze nie ma diody.

 

 

@gavron7 na czuwaniu nie u,ywa internetu

Sprawdziłem.

Ale chodzi że kiedy jest na czuwaniu bateria po 24 h off!

A w ustawieniach Energy daver   na  ON

Gość
komentarz
komentarz

Zrozum. Nie ma i nie może być czegoś takiego jak tryb czuwania w przypadku routerów wifi. To chwyt marketingowy... To co robi Twój router i co mogą zrobić inne aby wejść w "tryb czuwania" to wyłączyć wifi, ale ... Urządzenie dalej działa, mało tego aby je wybudzić musisz i tak do niego podejść i ręcznie (z palca) je włączyć. To jaki to tryb czuwania?! To jest bardziej tryb eko a nie czuwania, ale nie zmienia faktu że w przypadku tego typu sprzętów taki tryb jest totalnie bez sensu.

Olej temat i poprosru po skończonej pracy wyłączaj urządzenie i lepiej na tym wyjdziesz
Tyle mojego zdania w tym temacie...




Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Piotr Savage
komentarz
komentarz

Dziękuję 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.