x-kom hosting

Konto Google, weryfikacja dwuetapowa, "Potwierdź, że to Ty"

BogSticz
utworzono
utworzono

image.thumb.png.bf930d29b1d163de7463bf58cc447bbf.png

gavron7
komentarz
komentarz

Raczej straciłeś to konto bo skoro nie znasz numeru to ktoś je zaczął przejmować pewnie :P

 

Google wprowadziło na stałe tydzień lub dwa tygodnie temu weryfikację dwuetapową. Co i rusz wysyłało powiadomienia aby sprawdzić swoje ustawienia zabezpieczeń itp więc nie dziw się skoro nie dostosowałeś się do wytycznych.

 

Powinieneś mieć w odzyskiwaniu konta taki punkt "nie mam dostępu do nr i emaila itp" - spróbuj to kliknąć ale coś mi się wydaje że już po koncie.

 

  • Dobra wypowiedź 1
BogSticz
komentarz
komentarz

@gavron7 Tylko najlepsze jest to że nie wyciekło mi hasło więc nie miał mi kto zabrać konta tylko google stwierdziło że to nie ja i tym sposobem trace konta połączene z tym adresem

gavron7
komentarz
komentarz

Skoro nie wyciekło Ci hasło to co to za numer telefonu? Skoro sam napisałeś że nie znasz takiej końcówki? Hasło w cale nie musiało wyciec, wystarczył trojan/wirus czy zwał jak zwał na Twoim kompie na którym byłeś zalogowany na to konto

BogSticz
komentarz
komentarz

@gavron7 Ponieważ konto tworzyłem z 8 lat temu

Anawa
komentarz
komentarz

Skorzystaj z linku odnośnie odzyskiwania konta, a jeżeli to nie pomoże to wygląda na to, że konto przepadło...

https://support.google.com/accounts/answer/7299973?hl=pl

gavron7
komentarz
komentarz

No to nie że nie znasz tylko nie pamiętasz, a to dosyć duża różnica.

Jedyny sposób to tak jak napisałem wyżej. Nic innego nie zrobisz

BogSticz
komentarz
komentarz

@gavron7 dobra teraz mam pewność że mój aktualny  numer jest połączony z kontem ale kodu nie chcą wysłać na ten numer wiec nie rozumiem google. Kiedy klikam "przypomnij maila" wpisuje swój numer telefonu podaje imie i nazwisko jakie jest na koncie przychodzi mi kod i od razu wyskakuje mi to konto ale i tak nie moge potwierdzic zę to ja wtf

Anawa
komentarz
komentarz

Jaki komunikat się pojawia?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.