x-kom hosting

usuniete pliki z przenosnego dysku

ikon2115
utworzono
utworzono

Witam ostatnio zavirusował mi sie komputer dlatego dzisiaj stwierdziłem ze moze by go sformatowac nigdzie nie moglem znalesc pendriva wiec pomyslalem ze moze dysk przenosny da rade myslalem ze instalator zainstaluje sie a zdjecia zostawi jak sie okazało instalator zrobil sobie partycje z reszty wolnego miejsca na dysku a moich zdjec nigdzie nie widac wszedlem w partycje i zobaczylem ze jest reszta wolnego miejsca ktore wczesniej bylo zajete wiec utworzyłem nową partycje liczac na to ze gdy sie postawi to i beda na niej wszystkie pliki które byly jak sie okazało tak nie jest na dodatek gdy wchodze na ten dysk kaze mi go zformatowac narazie tego nie ruszam teraz pytanie jak odratowac te zdjecie gdzie windows je usuną skanująć programem do odzyskiwania danych nic nie znalazlem co bylo 

Nie wiedziałem tez do jakiego tematu zadac ten temat wiec jak wiecie to tez mozecie podpowiedziec 

edit:zajebiscie ogarnełem to ale tyle co sie stresu najadłem to juz wiecej tego błędu nie zrobie

  • Dobra wypowiedź 1

Anawa
komentarz
komentarz
Cytuj

ogarnełem to

I jak sobie z tym poradziłeś?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.