x-kom hosting

[Rozwiązany]jaka karta graficzna dla athlon 3500+

lobbi
utworzono
utworzono

witam

mam kompa amd athlon 64 processor 3500+ 2,20 GHz, DDR2 512 MB RAM oraz karte graficzna Asus Extreme AX 550 series 128/512 MB, slot 16, normalnie to jest wszytsko ok, ale niestety jak juz chce pograc to gry mi zamulaja, grafika sie zwiesza, nie mowiac juz o graniu w nowsze gry typu wiedzmin itp, jaka karte graficzna byscie mi polecili?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Palit 8600GT Sonic + powinien być ok do tego zestawu. Napisz jaki masz zasilacz. Przydałoby się też dołożyć ramu do 1GB.

Lipton
komentarz
komentarz

Dokładnie 8600GT Palit Sonic + będzie najlepszy do tego procka.

Jeżeli by był podkręcony nawet skusiłbym się na 8800GS. Ważny zasilacz !

lobbi
komentarz
komentarz

dzieki za pomoc;) zasialacz to mam razem z obudowa colors-IT L8013-B34 350W

Gość
komentarz
komentarz

Zasilacz do wymiany. Ile masz kasy?

lobbi
komentarz
komentarz

no tak do 500 zl mam do wydania na wszystko,

a jaki zasilacz polecacie?

Nocturn
komentarz
komentarz
no tak do 500 zl mam do wydania na wszystko,

a jaki zasilacz polecacie?

Grafika ~ 230zł

Zasilacz ~ 130zł

Pamięć ~ 150zł

512mb to strasznie mało, 1Gb też nie zawsze wystarcza, a dzisiaj pamięci są śmiesznie tanie. Zgadzam się z przedmówcami 8600GT Palit Sonic + lepszej i tak nie warto. 400W od Chieftec'a wystarczy w zupełności

  • 2 tygodnie później...
Rafał91
komentarz
komentarz

Ja mam PowerColor X1950pro 256 mb na tym procku. Po wymianie karty, przesiadka z 7600GS poczułem że wydajność procka trochę spadła.....

Machur
komentarz
komentarz

a tak wtrące zeby nie zakladac nowego tematu. Najmocniejsza grafa do Athlona 64 3200+, (oczywiscie po podkreceniu, venice daje duze mozliwosci OC) i na AGP i na PCI-e ;>?

uciagnie np. 7900gs na agp i 8600gt na pci-e ;> tzn. nie bedzie ich spowalnial?

Gość
komentarz
komentarz

Po jakim podkręceniu? ile mhz?

Machur
komentarz
komentarz

załóżmy 2600mhz? przy standardowym 2200. albo ile bym musial podkrecic zeby dal rade

Gość
komentarz
komentarz

Raczej nie spowolni obu.

Machur
komentarz
komentarz

ok dzieki:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.