x-kom hosting

Chłodzenie dla i5 12600k na Gigabyte z690 co wybrać?

Nateee
utworzono
utworzono

Witam serdecznie, dzięki wam postanowiłem sam złożyć swojego idealnego nowego pc i tu pierwsze pytanie odnośnie co wybrać. 

Procek i5 12600k usiądzie na płycie od Gigabyte aorus elite z690 na ddr4 (mam je już w ręce i pytanie czy też był to dobry wybór bo nie ukrywam że kupiłem je pod wpływem silnych emocji ;)) z racji małego wyboru gotowców pod 1700 pytanie czy można np takiego arctica freezer 50 z rgb który jest na 1200 przerobić pod mój? Obecnie myślę nad Noctua ale taki pod 1700 to 600zl więc chyba trochę za dużo:/ myślałem nad czymś do max 500zl.

Przyszłościowo ma wjechać rtx 3080 ti i tu mój kolejny dylemat odnośnie samej skrzynki bo rozważam corsair 5000d jednak chciałbym coś w stylu aerocool tor black ale cena jest dość niska i jakość pewnie adekwatna...no i rozmiar pewnie ma znaczenie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.