x-kom hosting

Problem z Windowsem 7 Home Premium x64

Makaveli_ns
utworzono
utworzono

Witam.

 

Mam starszego laptopa zrobiłem od nowa system ale jak włączam Menadżer zadań to wszystkie procesy są 2 razy aktywne. Nie wspominając o np Firefox gdzie jest np 6 razy uruchomiony w procesach. Ogólnie chodzi słabo i muli nie jest znowu jakiś stary, do lekcji dla dziecka i internetu powinien być ok. Procesor i3 4GB Ram.

 

Nie moge tez uruchomić Teams błąd:

(desktop-37a552e5-6786-4de0-a174-cb2becbebbee

Kod błędu — caa70007 )

 

Bardzo proszę o pomoc, żeby ustabilizować i żeby chodził w miarę szybko ten laptop.

 

Dziękuję

Zrzut.jpg

Anawa
komentarz
komentarz

Po obrazku nie widać, aby każdy proces wyświetlał się 2 razy.


Co do Firefox to jest to normalne, jeżeli masz kilka zakładek pootwieranych.

 

Jeżeli chodzi o Microsoft Teams to nie będzie działać na Windows 7, ponieważ ten system nie jest wspierany przez Teams. Wsparcie jest dopiero od Windows 8.1

https://docs.microsoft.com/en-us/microsoftteams/hardware-requirements-for-the-teams-app

Makaveli_ns
komentarz
komentarz

Zakładka jest tylko jedna karta otwarta a menadżerze 8x firefox

Anawa
komentarz
komentarz

U mnie też jest 8 procesów Firefox przy jednej karcie, więc wszystko w porządku :D

firefox(1).png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.