x-kom hosting

Malwarebytes - pulpit chrome

MijagiSam
utworzono
utworzono

Witam Serdecznie.

Prosze o porade, jak ustawić w programie Malwarebytes Firewall Control, abym mógł łączyć się z pulpitem zdalnym przez chrome.
Jak mam włączonego firewalla to niestety, na aplikacji w komórce wygląda tak, jakby komputer był wyłączony

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Zobacz ustawienia Malwarebytes Firewall Control. Musiałbyś dla tej aplikacji ustawić inne uprawnienia albo zmienić globalnie poziom filtrowania na niższy.

MijagiSam
komentarz
komentarz

Chciałbym pracować na najwyższym poziomie zabezpieczenia. Jest funckja klikania w program, który ma być odblokowany. Ale nie wiem jak ustawić tego dla aplikacji chrome pulpit zdalny.

uprawnienia.png

Anawa
komentarz
komentarz

Widać, że po prostu klikasz na wybraną aplikację (np. Chrome) - "Click on a program windows to allow connecting".

MijagiSam
komentarz
komentarz

wiem wiem, to się domyśliłem ale dla chroma pulpuitu nie idzie tego zrobić w ten sposób. 
Ja jestem w tych tematach zielony.
Na pomocy chromi piszą o jakiś portach do odblokowania
 

Rozwiązywanie problemów

Jeśli masz problemy z Pulpitem zdalnym Chrome, wypróbuj te czynności:

  • Aby móc udostępniać komputer lub uzyskiwać do niego dostęp, musisz mieć połączenie z internetem. Jeśli strona nie otwiera się, sprawdź ustawienia sieci na komputerze.
  • Pulpit zdalny Chrome mogło zablokować oprogramowanie antywirusowe. Jeśli występują problemy z używaniem Pulpitu zdalnego Chrome, upewnij się, że program antywirusowy zezwala na:
    • wychodzący ruch UDP,
    • przychodzące odpowiedzi UDP,
    • ruch przez port TCP 443 (HTTPS),
    • ruch TCP i UDP przez port 3478 (STUN).

      Nie wiem  jak to ugryźć
Anawa
komentarz
komentarz

Zmień poziom filtrowania na niższy.

MijagiSam
komentarz
komentarz

Zależałoby mi na tym aby być poblokowanym na wyższym poziomie i tylko udostępnić niekótrym aplikacjom.

Anawa
komentarz
komentarz
Cytuj

upewnij się, że program antywirusowy zezwala na:

wychodzący ruch UDP,

przychodzące odpowiedzi UDP,

ruch przez port TCP 443 (HTTPS),

ruch TCP i UDP przez port 3478 (STUN).

 

 

Sprawdź to w ustawieniach programu antywirusowego.  Skąd w ogóle pobrałeś program Malwarebytes Firewall Control?

 

MijagiSam
komentarz
komentarz

brat mi zainstalował. Spróbuje powpisywać, to co mi zaleciłeś. Zobcze czy pomogło i dam znać

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.