x-kom hosting

Internet technologii EuroDOCSIS 3.0

michael3117
utworzono
utworzono

Witam.

Przychodzę z zapytaniem odnośnie mojego internetu, a mianowicie mój internet osiąga o wiele mniejsze prędkości 60/5 Mb/s niż internet moich znajomych 150/15 Mb/s, którzy posiadają identyczny pakiet jak ja. Posiadam internet od lokalnej spółdzielni mieszkaniowej. Dodam, że zakupiłem nowy router oraz wymieniłem wszystkie kable. Moja karta sieciowa może obsługiwać prędkości do 2,5Gb/s. Czy jest to wina dostawcy, czy jednak problem może leżeć po mojej stronie? Pozdrawiam oraz czekam na odpowiedź.

gavron7
komentarz
komentarz
Godzinę temu, michael3117 napisał:

2,5Gb/s

Chyba na pudełku wyczytałeś takie bzdury

 

Zacznij od ankiety a później będziemy kontynuować

 

 

 

ps. założę się że jesteś podłączony po wifi...

 

 

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
michael3117
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie na pudełku tylko na stronie producenta. Jestem podłączany kablem prawdopodobnie kategoria 5E wiec i tak powinno byc te 100 mb/s

@gavron7 Apropo tego wątka speedtesta wykonywałem na wielu urządzeniach, na różnych serwerach. Próbowałem nawet podpiąć się bezpośrednio do modemu, lecz wynik ten sam

gavron7
komentarz
komentarz
8 godzin temu, michael3117 napisał:

Apropo tego wątka speedtesta wykonywałem na wielu urządzeniach

Nie wiem o co Ci chodzi.

 

Ale bez zrozumienia, zrobienia i odpowiedzi (tutaj, w tym wątku) na to co napisałem wyżej nikt Ci nie pomoże chyba, że interesują Cię wróżby.

 

ps. nadal Twierdzę że jesteś podłączony po wifi

 

ps. ale przyszło mi do głowy jeszcze coś :) ale poczekamy na wyniki....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.