x-kom hosting

Słyszenie samego siebie w słuchawkach przy dołączeniu do rozmowy i przy wyciszonym mikrofonie

NatalkoXq
utworzono
utworzono

Dzień Dobry,

Mam problem ze słyszeniem samego siebie (nawet przy wyciszonym mikrofonie) przy dołączeniu do jakiegokolwiek czatu głosowego lub rozmowy (np. w Teams, Discord itd.), problem pojawia się także w momencie wejścia w ustawienia dźwięku obojętnie czy w komputerze czy w aplikacji. W ustawieniach nie mam włączonego nasłuchiwania ani nie mam ustawień mikrofonu w poziomach. Mam nadzieje że ktoś może mi pomóc. 

  • 2 tygodnie później...

zee84
komentarz
komentarz

Cześć ! 

Warto się zastanowić czy przypadkiem twój rozmówca nie słucha cię tak głośno, że jego mikrofon wychwytuje to i przesyła do Ciebie. Czy podczas rozmowy gdy wyciszasz rozmówcę nadal siebie słyszysz ? Napisałeś, że słyszysz siebie [nawet przy wyciszonym mikrofonie] > to nie jest możliwe. Jeśli mikrofon wyłączasz a nadal siebie słyszysz to może masz jakieś jeszcze jedno urządzenie z wbudowanym mikrofonem które "zbiera twój głos." Jest wiele cudawianek do których mikrofony są wbudowywane. Może masz laptopa w każdym lapku jest wbudowany mic.

Radzę zrobić porządek w ustawieniach urządzeń do nagrywania. Te których nie używasz po prostu wyłącz. Czeka Cię trochę "detektywistycznej" roboty :) 

Życzę powodzenia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.