x-kom hosting

wifi zmienia sieć

Omegle234
utworzono
utworzono

witam dlaczego mam tak że po każdym uruchomieniu zmienia mi się sieć nazwy ?

gdy najadę myszką mam inną nazwe sieci niż normalnie teraz mam ok mNet a czasem mi zmienia na inną po uruchomieniu komputera dlaczego ?

internet.jpg

gavron7
komentarz
komentarz

Bo podłączasz się do innej sieci do której się łączyłeś wcześniej?

Omegle234
komentarz
komentarz

@gavron7 cały czas w tej samej sieci jestem tylko czasami jak najadę myszką to zmienia mi nazwę dlaczego?

gavron7
komentarz
komentarz
[mention=239460]gavron7[/mention] cały czas w tej samej sieci jestem tylko czasami jak najadę myszką to zmienia mi nazwę dlaczego?
Dostałeś odpowiedź - bo jest podłączony do innej sieci.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Omegle234
komentarz
komentarz

i to normalne że zmienia ?

gavron7
komentarz
komentarz (edytowane)

I tak i nie, mnie by to wkurzyło i już dawno bym to wyłączył

Omegle234
komentarz
komentarz

a jak mam to wyłączyć?

teraz mi pokazuje po urchomieniu komputera w nazwę mojego rutera czemu tak?

gavron7
komentarz
komentarz

Znając życie mieszkasz w bloku i sąsiad pewnie ma jakąś myszkę bezprzewodową lub telewizor z bańką lub mikrofalówkę stara - to przez to - to te urządzenia zagłuszają Ci sygnał i przez to masz problemy.

  • 2 tygodnie później...
Omegle234
komentarz
komentarz

Nie w bloku 

gavron7
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Omegle234 napisał:

Nie w bloku 

Prościej napisać w domu niż "nie w bloku". Chyba że miało być "Nie, w bloku". Więc gdzie w końcu?

 

Omegle234
komentarz
komentarz

dom jedno rodzinny

gavron7
komentarz
komentarz

Dobra, co Ci się pokazuje (w obu przypadkach) w sensie jakie nazwy itp

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Omegle234
komentarz
komentarz

mam tak że jak schodzę na dół to muszę się przełączyć z tym wifi co ma lepszy sygnał co mam w piwnicy a jak idę na górę to muszę się przełączyć z wfifi tam gdzie jest lepszy sygnał i po jakimś czasie uruchomieniu komputera pokazuje mi się nazwa rutera a nie ta nazwa co został ustawiona i co teraz?

gavron7
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Omegle234 napisał:

i po jakimś czasie uruchomieniu komputera pokazuje mi się nazwa rutera a nie ta nazwa co został ustawiona i co teraz?

Co to znaczy? Możesz po polsku? Używać znaków interpunkcyjnych itp?

 

Na dole masz sieć A, na górze B a nagle pojawia ci się C czy jak?

Może screeny porób?

 

Jeśli chodzi Ci o taką sytuację, że siedzisz w jednym miejscu, jesteś połączony z np. A. Wyłączasz kompa, po pewnym czasie włączasz, a on się przełącza na B to jest to kwestia systemu i ustawień na nim. Generalnie w ustawieniach systemu masz np. do wyboru czy dana sieć ma być jak najdłużej trzymana czy jak najszybciej zmieniana na znaną sieć o lepszym sygnale.

Omegle234
komentarz
komentarz

teraz mam taką sytuację pokazuje mi nazwę rutera 

image.thumb.png.42a805cf749435e52c8b0415ec78cbd5.png

zamiast tego nie pokazuje mi nazwy takiejimage.thumb.png.20c2339b1149f3b058e6ecfd8c7e9541.png

gavron7
komentarz
komentarz

Czy Ty naprawdę nie możesz skasować wszystkich znanych sieci i połączyć się ponownie do tych które potrzebujesz?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Omegle234
komentarz
komentarz

ale ja skasowałem wszystkie i jestem podłączony do jednej sieci tylko po jakimś czasie pokazuje mi nazwę mojego rutera dlaczego?

gavron7
komentarz
komentarz

Zadzwoń do MS i niech Ci powiedzą czemu znowu coś jest źle z ich systemem...

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Omegle234
komentarz
komentarz

aha czyli to wina systemu?

gavron7
komentarz
komentarz

No skoro nie masz zapamiętanych innych sieci to z czym jesteś połączony? Ze swoim routerem a że wyświetla inną nazwę to czyja wina? Systemu..


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Omegle234
komentarz
komentarz

image.thumb.png.994bc991b9630d858353c43e85569946.pngjestem p

jestem z podłączony z tą siecią 5 G to moje wifi i te 54 też moje a z tym 54 podłączam się jak jestem na dole 

a teraz jego 54 mam zapomniany czyli jak nacisnę to będe musiał wpisać hasło

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.