x-kom hosting

Win7, problem z wyłączeniem komputera, brak internetu

tongpo7
utworzono
utworzono

Cześć,

Pojawił się u mnie pare dni temu dziwny problem. Komputer (Win7) pracuje normalnie, wszystko działa jak zawsze ale w losowych sytuacjach, czasami po 30min, czasami po 2h tracę połączenie z internetem. Po najechaniu kursorem na ikonę internetu w prawym dolnym rogu nic się nie dzieje, nie widzę możliwych połączeń Wi-Fi, prawy przycisk też nie działa. Kiedy próbuje wejść w panelu sterowania w "sieć i internet" zawiesza się okno folderu, robi się białe a ikonka ładowania cały czas się kręci, w inne zakładki w panelu normalnie mogę wejść. W tej sytuacji pozostaje tylko uruchomienie ponownie lub zamknięcie kompa aleee zawiesza się podczas zamykania systemu, niebieski ekran i tyle. Reset z palca- system się ładuje- net działa- mogę normalnie wyłączyć kompa. Ktoś poratuje? :(

Win7

ASRock P67 PRO3

Karta sieciowa ASUS PCE-AC88

Gawel
komentarz
komentarz

Problem może być taki że 7 już nie jest aktualizowana, twoja płyta ma najnowsze sterowniki z 2010 r. Może czas przejść na 10 ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.