x-kom hosting

Odzyskanie pliku.

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Gawel ,
TMRE
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Sprawa jest dość nietypowa. 

Poszukuję pliku który (prawdopodobnie) został skasowany przeze mnie, lecz pilnie go potrzebuję. Przeszukałem wszystkie foldery, lecz bez żadnego skutku.

Czy jest jakaś szansa na odzyskanie tego pliku? Plik jest dość stary , stworzony pomiędzy styczeń 2021 - luty 2021. 

 

 

 

Gawel
komentarz
komentarz

Kiedy stworzony to mało ważne, kiedy został usunięty ? Jak dysk partycja była używana, to małe szanse na odzyskanie. Jak masz dysk SSD to jeszcze gorzej 

TMRE
komentarz
komentarz

Co do dokładnej daty usunięcia pliku nie znam, jednak wiem kiedy był utworzony. Używam dysku SSD, do zapisywania danych.

  • Rekomendowana odpowiedź
Gawel
komentarz
komentarz

 

28 minut temu, TMRE napisał:

Co do dokładnej daty usunięcia pliku nie znam, jednak wiem kiedy był utworzony. Używam dysku SSD, do zapisywania danych.

Jak nie pamiętasz kiedy to pewnie dawno temu, szanse są zerowe przy dysku SSD. jak chcesz możesz się pobawić takim programem https://www.ccleaner.com/recuva ale i tak pewnie nic nie uzyskasz.

TMRE
komentarz
komentarz

OK, czyli tak jak myślałem. Dziękuję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.