x-kom hosting

Urządzenie do karaoke

Hubert12
utworzono
utworzono

Witam, szukam urządzenia z wejściem na mikrofon i wejściem audio (do włączenia podkładu muzycznego) , które zmiksuje oba źródła i potem za pomocą wyjścia audio będę mógł podłączyć pod aux w amplitunerze. 

 

Chodzi mi o rozwiązanie żeby podpiąć się bezpośrednio pod amplituner bez użycia komputera. Amplituner to yamaha rx-v685. Czy Behringer UM2 można tak podłączyć, czy wymaga on użycia komputera? 

  • 2 tygodnie później...

zee84
komentarz
komentarz (edytowane)

Z tego co wiem to Behringer UM2 to karta dźwiękowa do komputera. Czy sama z siebie może mieć zastosowanie bez podłączania do komputera ? Ciekawe. Tu mnie troszkę zdziwiłeś... Jest to standardowy interfejs muzyczny, który może działać tylko z laptopem.

Z tego co piszesz to posiadasz podkłady muzyczne, a czego potrzebujesz sam dobrze wiesz. Chcesz mikser który podłączysz do aplifitunera. Wystarczy wejść na odpowiedni portal i przejrzeć oferty. Doradzać nie będę bo nie wiem czy chcesz wydać 190 zł czy 1900zł.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.