x-kom hosting

Problem ze znikającymi zdjęciami

Whitekumpel
utworzono
utworzono

Witam 

Mam problem ze ,,znikającymi" zdjęciami. Zmieniłem nazwę wielu zdjęć w folderze nie używając opcji masowej zmiany nazw tylko klikając ctrl + a. Zminiłem nazwe plików i podczas zmian doszło do komplikacji i wyskoczyło mi okno z wiadomością że niektóre pliki maja taką samą nazwę. Kliknąłem pomiń ponieważ dotyczyło to jednego zdjęcia i po tym zniknęło około 50 zdjęć nie ma ich nigdzie nawet w koszu. Chciałem zrobić przywrócić system do z użyciem punktu przywracania ale trochę się tego obawiam więc postanowiłem napisac na tym forum o pomoc.
Co powinienem zrobić lub co mogę zrobic aby odzyskać zdjęcia które praktycznie zniknęły ?

Anawa
komentarz
komentarz

Sprawdź, czy masz utworzony punkt przywracania systemu przed tym jak jeszcze były zdjęcia na komputerze.

 

Whitekumpel
komentarz
komentarz

Sprawdzałem, mam utworzony sprzed tygodnia bo tydzien nie uzywałem komputera ale myślałem ze jest jakies inne wyjście niż robienie tego ale chyba sproboje przywrócić system do punktu bo nic innego do zrobienia mi nie pozostało. 

Dzięki za pomoc

 

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.