x-kom hosting

nowy laptop nie widzi pendrive

ascarus750
utworzono
utworzono

Mam nowego laptopa próbowałem instalować windowsa zgranym przez Rufusa przez instalke z oficjalnej strony microsoftu, ustawiłem usb boot na enabled, ale i tak wciąż nie widać pendrive w biosie, ma ktoś jakies pomysły? Laptop to lenovo ideapad gaming 3

Anawa
komentarz
komentarz

Jak nie widać pendrive w BIOS? Nie ma możliwości ustawienia bootowania z pendrive... ?

anioł2009
komentarz
komentarz

Źle zrobiony pendrive.

Zrób instalke windowsa na penie z pomocą media creation tools windows 10 na stronie microsoftu - 100% że Ci się uda i będzie działało. Z rufusem czasem jest problem.

ascarus750
komentarz
komentarz

zrobilem instalke ze strony microsoftu, wciaz jednak mam mozliwosc do wyboru tylko 'EFI PXE Network '

anioł2009
komentarz
komentarz

Bios masz ustawiony na UEFI ??  Obsługa urządzeń USB włączona ??  Ostatecznie inne gniazdo usb próbowałeś ?

  • Dobra wypowiedź 1
ascarus750
komentarz
komentarz

tak jak mówiłem robiłem pendrive z oficnajlnej strony microsoftu, z rufusa wszystkie możlie opcje. Probówałem inne gniazdo inny pendrive. opcje usb boot mam oczywiscie na 'Enable', secure boot na disabled, a opcji ustawienia na uefi w ogole nie moge znaleźć. Chetnie wyslucham jakichs pomysłów bo mi osobiście się juz kończą.
Laptop to: Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 15,6" AMD Ryzen 5 5600H - 8GB RAM - 512GB Dysk - RTX3050 Grafika - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Bios version: H3CN30WW(V2.00)
Brak opisu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.