x-kom hosting

Jak uzyskać Windows 11?

cccc
utworzono
utworzono

Witam.

Zamontowałem nowy dysk MVNe. Zainstalowałem Windows 10. Ponieważ mam oryginalnego Windows 10 Pro to jedyną (chyba) drogą jest aktualizacja poprzez Windows Update. Tylko, że system zainstalowałem już tydzień temu a aktualizacji nie widać. WU wyświetla komunikat:

"..... Dobra wiadomość — Twój komputer spełnia minimalne wymagania systemowe systemu Windows 11. W tej chwili nie możemy jeszcze podać konkretnej daty jego dostępności. ....."

Czy jest jakiś sposób na przyspieszenie pobrania tej aktualizacji (telefon do Microsoftu) ? Czy po prostu czekać. Moja niecierpliwość wynika z tego, że przed zainstalowaniem innych aplikacji i normalnego korzystania z komputera, chcę utworzyć obraz czystego systemu do późniejszego łatwego przywracania go.

Czy wie Ktoś z doświadczenia, kiedy może pojawić się u mnie ta konkretna aktualizacja, jak długo mogę czekać?

THX

 

PS. I tu wychodzi wyższość systemu Windows "MNIEJ-ORYGINALNEGO" od oryginalnego. Masz wszystko co chcesz i KIEDY chcesz. Ja wydałem KASĘ i teraz zostało mi tylko patrzeć w ekran kiedy MS raczy udostępnić mi Windows 11!

cccc
komentarz
komentarz

uh oh ah, jakie proste!

......  tylko po co mam instalować "czysty" Windows 11 jeżeli nie przyjmie mi seriala z "dziesiątki", a po co mam piracić 11 skoro mam wykupioną licencję Windows 10.

leelareso
komentarz
komentarz
1 minutę temu, cccc napisał:

uh oh ah, jakie proste!

......  tylko po co mam instalować "czysty" Windows 11 jeżeli nie przyjmie mi seriala z "dziesiątki", a po co mam piracić 11 skoro mam wykupioną licencję Windows 10.

????????????????? masz normalnie "aktualnij" nawet z pendriva .... i wszystko ci zostawi.

cccc
komentarz
komentarz

Temat do zamknięcia. Wczoraj pojawiła się aktualizacja umożliwiająca przejście na 11. Dla wiadomości, czas od instalacji nowego systemu do uzyskania w/w  aktualizacji trwał 8 dni. Oczywiście u innych może być krócej lub dłużej.

Hej

neo10
komentarz
komentarz (edytowane)

Na przyszłość instaluj odrazu Windows 11 używając klucza do win 10 :)    Instalkę pobierzesz tutaj https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows11 (pobierz narzędzie- nią zrobisz gotowego pendriva z systemem)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.