x-kom hosting

Problem z domeną i kilka innych.

jordan533
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim, mam kilka problemów z moją stroną żeby nie robić kilka wątków opisze je tutaj.

Pierwszy problem jest z domeną, hosting i domenę mam wykupiony na az.pl i podpiąłem domene pod stronę na wordpresie opcją "Podkatalog bez separacji serwisu" i gdy wejdzie się przez domenę rzeczywiście przekierowuje na stronę, ale gdy kliknę Logo czy jakąś opcje z menu to przenosi już pod inny link hostingu "http://hosting.online.pro/autoinstalator/wordpress/" Co robię źle ?

Drugi problem jest z Certyfikatem SLL bo nie mam zamiaru płacić za nie skoro można dostać za darmo Let's encrypt, ale nigdzie nie mogę znaleźć tej opcji w sklepie są tylko płatne opcję, a az.pl ma na blogu o tym post i jest napisane "W AZ.pl oferujemy zarówno szeroki pakiet wyboru certyfikatów odpłatnych jak i możliwość zainstalowania Let’s Encrypt w usłudze dodatkowej. Więcej informacji na ten temat możesz uzyskać na stronie https://az.pl/ssl lub kontaktując się z naszym biurem obsługi klienta." kontaktowałem się już z nimi ale bez odzewu.

Kolejnym problemem jest menu w wordpresie, na komputerze mam ustawione poziomo LOGO:MENU:SOCIALE a na telefonie chciałbym pionowo LOGO:SOCIALE:MENU niestety po zmianie na telefonie zmienia się rownież na komputerze, jak temu zaradzić ?

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć.

 

1) w jaki sposób zainstalowałeś Wordpress'a?

 

2) dziwnie, że nie odpowiedzieli... możesz spróbować do nich zadzwonić na numer podany na ich stronie +48 570 510 570

 

3) to już kwestia zmian w samym szablonie

jordan533
komentarz
komentarz
26 minut temu, Anawa napisał:

Cześć.

 

1) w jaki sposób zainstalowałeś Wordpress'a?

 

2) dziwnie, że nie odpowiedzieli... możesz spróbować do nich zadzwonić na numer podany na ich stronie +48 570 510 570

 

3) to już kwestia zmian w samym szablonie

https://pomoc.az.pl/kategorie/jak-zainstalowac-cms-wordpress-w-panelu-klienta-az-pl/ <- tak zainstalowałem, ale nie przypisałem domeny w trakcie bo nie wyświetla się tam, domene przypisałem jak wordpress się już wgrał, ale jak widzisz poniżej na załączniku strona nie widzi, że tą domene podpiąłem...

obraz_2022-01-25_000305.png

Anawa
komentarz
komentarz

Napisz do nich, żeby przypisali domenę, bo widocznie przez to Wodpress błędnie ścieżki plików pokazuje.

jordan533
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Anawa napisał:

Napisz do nich, żeby przypisali domenę, bo widocznie przez to Wodpress błędnie ścieżki plików pokazuje.

Domena już załatwiona, ale z certyfikatem let's encrypt napisali, że mogą mi zainstalować, ale odpłatnie... Lub mam radzić sobie sam, masz może wiedze jak to instalować z poziomu użytkownika ? Poradniki na youtube ukazują instalacje tego certyfikatu z poziomu panelu administratora gdzie az.pl nie posiada tej opcji.

Dobra dowiedziałem się, że nie ma opcji takiej, abym sam to ogarnął... Podobno jest opcja z cloudflare, ale czy to takie ssl ? ktoś korzystał ?

Anawa
komentarz
komentarz

Tak, możesz na Cloudflare podłączyć - po prostu konfigurujesz domenę i musisz DNS-y zmienić.

 

27 minut temu, jordan533 napisał:

napisali, że mogą mi zainstalować, ale odpłatnie...

:brawa:olaboga... i potem pewnie po 90 dniach trzeba by znowu płacić za usługę, aby odnowić certyfikat.

 

Też zwróć uwagę na cenę odnowienia hostingu po roku, bo teraz pewnie opłaciłeś hosting w cenie promocyjnej.

jordan533
komentarz
komentarz
2 godziny temu, Anawa napisał:

Tak, możesz na Cloudflare podłączyć - po prostu konfigurujesz domenę i musisz DNS-y zmienić.

 

:brawa:olaboga... i potem pewnie po 90 dniach trzeba by znowu płacić za usługę, aby odnowić certyfikat.

 

Też zwróć uwagę na cenę odnowienia hostingu po roku, bo teraz pewnie opłaciłeś hosting w cenie promocyjnej.

Okej dzięki użyje cloudflare, co do az.pl to odradzam wszystkim, większych ... nigdy nie widziałem, firma powinna trzymać jakiś poziom, a tu dno i 5 metrów mułu, ale to może tylko moje odczuca. za rok mnie już tam nie będzie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.