x-kom hosting

Wirus? - prosze o pomoc

KARMEL_EK
utworzono
utworzono

Hej, mam dość dziwny problem, bowiem co jakiś czas, rzadko ale jednak, słysze w słuchawkach jakby ktoś mówił. Jakieś CB radio, krótkofalówka czy coś takiego, mógłby ktoś pomóc? Albo czy ma ktoś z was pomysł co się mogło stać lub jak to naprawić/usunąć. (nie wiem czy wstawiłem ten temat w odpowiednim dziale)

gavron7
komentarz
komentarz

Rozumiem, że wg Ciebie cały świat używa takiego samego sprzętu jak Ty? Gwarantuje Ci że czasy kiedy wszyscy w domach mieli to samo skończyły się już dawno temu... Więc jak chcesz odpowiedź to może napisz co to za sprzęt? Komp, słuchawki?!

 

A dział to powinien być zupełnie inny ale jeszcze nie napisze jaki :P

Anawa
komentarz
komentarz

Przeskanuj na początek komputer programem Malwarebytes (darmowa wersja).

 

6 godzin temu, KARMEL_EK napisał:

słysze w słuchawkach jakby ktoś mówił. Jakieś CB radio, krótkofalówka czy coś takiego

Może po prostu jakiś film na zakładce w przeglądarce się uruchamia... :P

KARMEL_EK
komentarz
komentarz (edytowane)

@gavron7jakie ma to znaczenie jaki sprzęt? to tak jakbym powiedział że nie mam płynu chłodniczego do auta a ty byś się pytał jaki model XD a skoro nie chcesz powiedzieć jaka kategoria to już nie moja wina

 

14 godzin temu, Anawa napisał:

Może po prostu jakiś film na zakładce w przeglądarce się uruchamia... :P

no właśnie w tym problem że nie, nawet jak mam wyłączoną przeglądarke to i tak słychać. Nie słychać tego cały czas ale i tak chcialbym sie dowiedziec czemu wgl to słychac

gavron7
komentarz
komentarz
[mention=239460]gavron7[/mention]jakie ma to znaczenie jaki sprzęt? to tak jakbym powiedział że nie mam płynu chłodniczego do auta a ty byś się pytał jaki model XD a skoro nie chcesz powiedzieć jaka kategoria to już nie moja wina
 
no właśnie w tym problem że nie, nawet jak mam wyłączoną przeglądarke to i tak słychać. Nie słychać tego cały czas ale i tak chcialbym sie dowiedziec czemu wgl to słychac
Nie ma znaczenia???? Hmmm. Skoro tak dobrze się znasz że wiesz że nie ma znaczenia to po co zakładasz temat?
A teraz dlaczego to ma znaczenie:
1 nie wiadomo czy słuchawki BT czy na kablu (o modelu nie wspomnę)
a) jeśli BT to może cos coś interferować na tym samym kanale (np sąsiad obok)
b) jak na kablu to kabel do słuchawek mógł stać się antena i zbiera okoliczny syf
2 nie wiadomo jakiego kompa to dotyczy laptop/stacjonarna - konkretnie co ma w środku. Bo patrz pkt 1.
Tak czy siak stawiam na 3 moiwe odpowiedzi:
1 któryś sprzęt Ci zbiera śmieci (to co opisałem wyżej)
2 jakąś apka/wirus coś Ci robi (aby to sprawdzić najszybciej to odpal Linux live i zobacz czy masz ten problem)
3 masz rozdwojenie jaźni i wtedy - zgodnie z tym co napisałem w pierwszym poście - musisz zmienić dział na "szukam psychiatry (i tu podaj miasto)"


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka



Jak widzisz to coś więcej niż płyn w samochodzie....


Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Gawel
komentarz
komentarz

Kiedyś czytałem że ktoś na sprzęcie audio słyszał radio CB. Może sąsiad się bawi, albo jakaś złotówa ma CB z tzw "dopałką"

gavron7
komentarz
komentarz
Kiedyś czytałem że ktoś na sprzęcie audio słyszał radio CB. Może sąsiad się bawi, albo jakaś złotówa ma CB z tzw "dopałką"
Bo to normalne i można uzyskać takie coś w bardzo prosty sposób. Np szum jest takim przykładem albo bardziej widocznym jest brum sieciowy (co prawda brum przenosi się kablem ale to tego samego typu efekt)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.