x-kom hosting

Program chkdsk i błąd kopiowania

Habba
utworzono
utworzono

Nie wiem czy wybrałam odpowiednie miejsce do problemu wiec wybaczcie jakby co 

 

Nie mogę skopiować niczego z mojego telefonu na laptopa bo wyskakuje mi powiadomienie: "błąd kopiowania pliku lub folderu- Nie można ukończyć tej operacji, ponieważ wolumin jest zanieczyszczony. Uruchom program chkdsk i spróbuj ponownie."

Chwile wcześniej kopiowałam normalnie ale gdy chciałam przekopiować większy filmik (kopiowało by się godzinę) więc anulowałam kopiowanie. Było okienko anulowania kopiowania i nie chciało zniknąć dłuższy czas więc włączyłam menadżer zadań aby zamknąć to okienko anulowania i wtedy laptop się zaciął więc go wyłączyłam i włączyłam ponownie wszystko wyglądało normalnie ale teraz nie mogę nic przekopiować z telefonu bo wyskakuje to powiadomienie. 

 

Co ja mam wpisać w tym programie żeby mi sprawdziło dysk w telefonie? Co ja mam w ogóle zrobić?

Gawel
komentarz
komentarz

CHKDSK uruchamiałeś ? 

Habba
komentarz
komentarz (edytowane)

otworzyłam i wyskoczyło mi okno i trzeba było tam coś wpisać,  tylko co??

Gawel
komentarz
komentarz

To zrób inaczej. Dysk na który kopiowałaś, właściwości/ narzędzia i sprawdzanie błędów. Jak napisze że nie może sprawdzić to kliknij że po ponownym uruchomieniu. Sam zrobi restart i sprawdzi

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.