x-kom hosting

Problem z klawiaturą

przemo_lol
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam taki mały problem z klawiaturą fury tiger, ponieważ gdy uruchomiłem gierkę i sobie grałem chiałem wejść do menu pod klawiszem esc. Tylko , że jak klikałem esc to tak jakby automatycznie klika się fala niewiem dokładnie jak to się nazywa hehe, w karzdym bądź razie muszę kliknąć najpierw fn żeby działał esc, wie ktoś jak to zmienic żeby odrazu jak kliknę esc żeby zadziałał?

Edytowane przez przemo_lol

Smolasty
komentarz
komentarz

Siemka,

To chyba klawiatura membranowa. Mozliwe, że jest jakieś zwarcie na taśmach i dlatego tak się dzieje. Możesz ją otworzyć, przeczyścić powierzchnię pomiędzy nimi alkoholem izopropylowym i problem powinien zniknąć.

Natomiast jeśli klawiatura ma jakiś soft, w którym da się robić makra, to sprawdź, czy przypadkiem się jakieś nie dodało ;)

przemo_lol
komentarz
komentarz

To jest Nówka szuka klawiatura wątpię żeby coś takiego się stało bo muszę najpierw przytrzymać klawisz fn i wtedy działa tak jak by to było przypisane, wziołem ostatnio instrukcje i znalazłem coś takiego może ma to jakieś znaczenie że jak klikniesz fn+w to wtedy wsad zmienia na strzałki dlatego mam małe przypuszczenia że to coś nie tak z klawiaturą może jest na to jakiś sposób musi być a może wejść w sterowniki? Tylko że nie instalowałem ręcznie sterowników tylko one się same zainstalowały i nie wiem jak w nie wejść .

  • 1 rok później...
HowMeister10
komentarz
komentarz

Cześć, rozwiązałeś ten problem? Mam identyczny 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.