x-kom hosting

Która karta graficzna

Paski
utworzono
utworzono

Witam

Przeszukiwałem forum ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie. Mam taki problem:

Mogę kupić komputer w którym będzie GeForce 8500GT 512ram DDR2. Ale za dopłatą 50zł mogę wziąść 8600GT 256DDR3. Albo za dopłatą 220zł mogę wziąć 8600GTS 256 DDR3.

Zakup której karty będzie najbardziej opłacalny? Bo może nie muszę przepłacać. Czy lepiej dopłacić i kupić coś dużo lepszego?

amateurwdk
komentarz
komentarz

Wziąłbym zestaw taki jak jest, a za 200-360zł dokupił sobie sam 8600 GTS lub troszke drozszy 9600 GT ;] ile mozesz doplacic maxymalnie?

Paski
komentarz
komentarz

heh nie o to chodzi. Można powiedzieć że tak jakby ja już mam ten komputer. I teraz mogę dopłacić 50zł albo 220zł i puf czary mary będzie lepsza karta. Ale teraz pytanie czy warto dopłacać? Bo skoro nie widać różnicy to po co przepłacać? czy może bedzie jakaś różnica?

amateurwdk
komentarz
komentarz

A podaj nazwe tego 8600 GT i tego 8600 GTS jesli znasz? Komp do gier?

Paski
komentarz
komentarz

Niestety nie znam.

Komp przede wszystkim do gier

amateurwdk
komentarz
komentarz

Patrzac na Cene/Wydajnosc to najbardziej sie oplaca wziac po doplacie 50 zl tego 8600GT. Pozniej odlozysz sobie kase i kupisz jescze cos lepszego. Roznica miedzy 8600 GTS a 8600GT nie jest warta moim zdaniem w tym przypadku doplaty 170zl. 50zl warto doplacic bo roznica miedzy 8500GT a 8600GT jest.

Paski
komentarz
komentarz

aha zrozumiałem, dzięki za pomoc. Nie mam więcej pytań, temat do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.