x-kom hosting

Prędkość pobierania spada do 0 kb/s

Jaeger4401
utworzono
utworzono

Witam!

Mam problem z pobieraniem plików na pc w przeglądarce. Plik na początku pobiera się z normalną prędkością, jednakże prędkość maleje z czasem i po kilku/kilkudziesięciu sekundach spada 0 kb/s albo wyskakuje błąd sieci. Speedtest pokazuje właściwe prędkości internetu. Próbowałem różnymi przeglądarkami problem występuje na każdej. Na innych urządzeniach wszystko działa poprawnie. Pobieranie na steam również działa poprawnie. Problem dotyczy wyłącznie pobierania plików za pomocą przeglądarki.

Z góry dziękuję za pomoc.

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć. Na innych przeglądarkach jest ten sam problem? Dotyczy to pobierania plików z obojętnie jakiej strony, tak?

Jaeger4401
komentarz
komentarz

 

3 minuty temu, Anawa napisał:

Cześć. Na innych przeglądarkach jest ten sam problem? Dotyczy to pobierania plików z obojętnie jakiej strony, tak?

Tak, problem dotyczy każdej przeglądarki oraz strony.

Anawa
komentarz
komentarz

Dziwna sprawa, Czyli żaden plik (nawet mały obrazek) nie może pobrać się do końca? Jaki konkretnie komunikat pokazuje się na przeglądarce?

Jaeger4401
komentarz
komentarz
3 minuty temu, Anawa napisał:

Dziwna sprawa, Czyli żaden plik (nawet mały obrazek) nie może pobrać się do końca? Jaki konkretnie komunikat pokazuje się na przeglądarce?

Pobiera do końca pliki które zdążą się pobrać przed spadkiem prędkości do 0 kb/s. Czasami pokazuje komunikat 'błąd sieci', a czasami po prostu prędkość spada do zera i nie dzieje się nic dalej. Wstrzymanie i ponowne wznowienie pobierania nic nie zmienia.

gavron7
komentarz
komentarz

1 ipv6 wyłącz
2 sprawdź czy nie masz ustawionego proxy w systemie i przeglądarce jak masz to również wyłącz

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Dobra wypowiedź 1
Jaeger4401
komentarz
komentarz

Wyłączyłem ipv6, nie mam ustawionego proxy - niestety nie pomogło

gavron7
komentarz
komentarz

No to odpal Linux live i sprawdź

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Dobra wypowiedź 1
Jaeger4401
komentarz
komentarz

Co to linux live i po co to odpalać?

gavron7
komentarz
komentarz
Co to linux live i po co to odpalać?
Wrrrr.
Albo chcesz pomocy albo nie.
Linux live to Linux którego nie musisz instalować (czyli każdy tak naprawdę). Sprawdź na nim.
A jak nie chcesz to przeinstaluj sobie system i zobacz czy pomoże. Wybór należy do Ciebie :)

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

Erogan
komentarz
komentarz

@Jaeger4401 zekrnij na Linuksy rodziny Ubuntu, Fedora, Mint. To sa dystrybucje najbardziej przyjazne poczatkujacym uzytkownikom(Mint jest taki bardziej cukierkowy ala Windows ;-) ).
Kazda z tych dystrybucji bedziesz mogl zbootowac sobie z Flasha albo DVD i odpalic system bez instalacji.

Powodzenia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.