x-kom hosting

Proszę o pomoc! Podsłuchy i śledzenie całej mojej aktywności. Jak mam się tego pozbyć?

noone1
utworzono
utworzono

Witam, na moim iphone 11 i laptopie mam podsłuchy i krótko mówiąc grupa osób śledzi każdy mój ruch poprzez te urządzenia. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, do kogo powinienem się zwrócić o pomoc. Czy jest jakaś możliwość pozbycia się tego w rozsądnych cenach? Bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem co mam zrobić i szczerze mówiąc mam już dosyć tego braku prywatności.

gavron7
komentarz
komentarz

Mało danych.
Dlaczego tak uważasz?
Czy oba urządzenia korzystają z tego samego łącza?
Był robiony format urządzeń? Jesli tak to w jaki sposób?

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka

  • Dobra wypowiedź 1
noone1
komentarz
komentarz (edytowane)

@gavron7   Tak, laptop jak i telefon są podłączone do tego samego łącza wifi. Z tymi osobami się kiedyś "przyjaźniłem", mieli dostęp do hasła wifi. Oczywiście hasło do wifi zmieniłem. Cały sprzęt mam wymieniony, tamte urządzenia zachowywały się dziwnie, włączały mi się same aplikacje, telefon sam się wyłączał, bateria w telefonie bardzo szybko się rozładowywała, telefon na moich oczach wariował, pisał sam wiadomości, za każdym razem gdy wchodziłem przykładowo na fb, te osoby również się logowały, gdy się wylogowałem, te osoby również były już nieaktywne. Wiedzieli o informacjach, o których tylko ja powinienem wiedzieć. Mógłbym wymieniać tak bez końca. Pomimo wymiany wszystkich urządzeń, na obecnym telefonia zaczynają się robić te same rzeczy. 

Nie wiem co mam zrobić, nie mam już na to siły, bo trawa to latami. Bardzo proszę o jakąś radę.

gavron7
komentarz
komentarz (edytowane)

Nawet mi się nie chce komentować tego co mówisz... 

 

Generalnie z tego wynika że ktoś ma sniffera na Twoim routerze a że masz Livebox (nie pytaj skąd wiem, ale generalnie świat jest mały  :P) to jest to mało realne.

 

ps. a jak zmieniłeś hasło przed formatem to możesz sformatować i zmienić jeszcze raz :P

noone1
komentarz
komentarz

@gavron7 Nie będę pytał, nie mam na to siły aby domyślać się kim jesteś.

@gavron7 możesz mi powiedzieć w jaki sposób ma się pozbyć tego sniffera na routerze?

20 godzin temu, gavron7 napisał:

Nawet mi się nie chce komentować tego co mówisz... 

 

Generalnie z tego wynika że ktoś ma sniffera na Twoim routerze a że masz Livebox (nie pytaj skąd wiem, ale generalnie świat jest mały  :P) to jest to mało realne.

 

ps. a jak zmieniłeś hasło przed formatem to możesz sformatować i zmienić jeszcze raz :P

Przepraszam, że zawracam ci głowę, ale czy mógłbyś mi jakoś nakreślić w jaki sposób mogę się tego sniffera pozbyć? To jest naprawdę ciężka sprawa. Dla osób, które widzą co piszę może się wydać, że mam cos z głową. Szczerze mówiąc chciałbym żeby to była tylko moja chora wyobraźnia, ale niestety ta nie jest...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.