x-kom hosting

Chcę wrócić do windows 7 pomocy

pawel1999v
utworzono
utworzono

Witam rok temu oddałem laptop z windowsem 7 do serwisu w celu wymiany pasty, wyczyszczenia, sprawdzenia itd.

Zależało mi na poprawieniu wydajności. Zainstalowali mi windows 10. Na windowsie 10 wszystko mi chodzi dużo gorzej. Laptop to msi z 2011 roku myślałem, że jest niekompatybilny może dlatego chodzi gorzej niż na windows 7?

Chciałem wrócić do windows 7. Mam płytę z windows 7 ale w biosie nie mam opcji z cd/room, bo mam problem z napędem, więc z płyty nic nie zrobię. Musze zainstalować windows 7 z pendrive i nie wiem od czego zacząc. Na stronie microsoft po wybraniu windows 7 nie mogę nic dalej zrobić, gdyż windows 7 nie jest już wspierany. Ktoś pomoże jak odinstalować 10 i wrócić do 7? Za pomoc rzucę na flachę. Sory za chaotyczny sposób w jaki to napisałem, ale nie mam już do niego nerwów. Kto ogarnia temat ten wie o co mi chodzi.

Anawa
komentarz
komentarz

Musiałbyś pobrać obraz Windows 7 (ISO) na pendrive i zainstalować. Z oficjalnej strony Microsoftu z tego co się orientuje nie można już pobrać 7, a jedynie najnowszą 10.

pawel1999v
komentarz
komentarz

Jestem już po instalacji systemu. Jest czysty windows 7. Miałem problem ze sterownikami, bo nie mam płytek a nie miałem internetu bez sterownika karty sieciowej więc zrzuciłem ją z drugiego kompa na pendrive i zainstalowałem. Teraz mam problem z windows update. Błąd 80072EFE. Próbowałem zainstalować windows 7 updater który niby rozwiązuje ten problem, ale gdy go uruchamiam pokazuje mi się komunikat: Ta aktualizacja nie ma zastosowania do tego komputera. Jak mam zainstalować wszystkie aktualizacje do windowsa?

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.