x-kom hosting

Problem z karta graficzna chzba

radzisza20
utworzono
utworzono

Problem wiąże się tak mi sie przynajmniej wydaje z grafiką chodzi przedewszystkim o grę . Uruchamiam grę i po 10 minutach albo wcześniej nie ra zteż później gra wyskakuje do windowsa bez żadnego ostrzeżenia nieraz często wyswietla się komunikat

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/problem3

SS850854.JPG

Mój sprzęt to Quad 6600

8800 GTS 640 320 bit

500 GB

8 GB DDR 2 800 MHZ

Płyta MSI

Problemy mam wszystkimi grami w miarę nowymi czyli wydanimi w ciągu 3 ostatnich lat . Obecnia działam na visicie 32 ultimate ale te same problemy miałem na xp 32 b . Z góry dziękuję za porady i pomoc .

Directx jest u mnie najnowszy najnowsze sa również sterowniki do karty (ZOTAC)

Zaktualizowane MSI LIVE UPDATE 3 (Płyta Głowna)

Oryginalny G DATA nie znalazł żadnych szkodników .

Żaden format w tym przypadku nie przyniósł skutku . Dodam również , że dziś podczas głupiego ogladania filmu wyskoczyło to samo okno zaraz potym komputer sam się zrestartował :/

Nocturn
komentarz
komentarz

Zrzut pamięci fizycznej, ja to miałem przy uszkodzonej kości pamięci

radzisza20
komentarz
komentarz

Jest jakis ratunek?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdź pamięć memtestem, sprawdź też i podaj temperatury podzespołów komputera (procesor, grafika). BSOD wywala od początku złożenia kompa?

EDIT: Tutaj masz opis błędu który Ci wywala... Mi to wygląda na problem z jakimś urządzeniem bądź sterownikami.

radzisza20
komentarz
komentarz

Komputer mam od Lutego natomiast z problemem borykam się od miesiąca :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.