x-kom hosting

Spadek prędkości pobierania

Remus0074
utworzono
utworzono

Witam, od powiedzmy 2 tygodni "nie jestem w stanie określić od kiedy" odczuwam duży spadek prędkości pobierania, jestem kompletnie zielony w tym temacie... starałem się szukać po forach jakieś rozwiązanie ale co temat to ktoś coś innego proponuje :(  dowiedziałem się że są jakieś programy do skanowania oraz sprawdzenia logów ale nie mam pojęcia jaki pobrać a tych logów nie potrafię czytać... Prosił bym o pomoc.

  • konto oficjalne
X-KOM
komentarz
komentarz

Cześć, 

kontaktowałeś się może z dostawcą internetu? Może problem leży po ich stronie. 

Problem występuje na jednym urządzeniu, czy na całej sieci? 

Remus0074
komentarz
komentarz

Tak, kontaktowałem się i twierdzą że żadnych zmian z ich strony nie ma...  Ciężko mi stwierdzić czy występuje na innych urządzeniach ponieważ używam tylko komputera, poza tym do wifi podłączone są jeszcze 3 telefony od początku. A komputer podłączony jest przez kabel. Próbowałem też rozłączyć wszystkie urządzenia które są przez wifi ale problem nie znika.

gavron7
komentarz
komentarz

 

Majonez1086
komentarz
komentarz

U mnie zbieranie danych telemetrycznych w Windows 10 powodowało problemy z kartą sieciową. Raz internet śmigał raz nie.

Polecam pobrać program WPD i usunąć szpiegowanie Microsoftu. Od tego czasu nie mam problemów z połączeniem sieciowym.

https://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/WPD.html

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.